FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

596

položek

29

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SUPERMICRO 55cm SATA cable silver

...

 

89 Kč bez DPH

 

108 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

429 Kč bez DPH

 

519 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS kabel

SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS...

 

1 621 Kč bez DPH

 

1 961 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/LH, DOM)

Obecně Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže 1000Base-LX,1000Base-LH Protokol datového spojení Gigabit Ethernet Přenosová rychlost dat 1 Gbps Optická vlnová...

 

10 293 Kč bez DPH

 

12 456 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

448 Kč bez DPH

 

542 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

379 Kč bez DPH

 

459 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D OVERVIEW S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM,...

 

342 Kč bez DPH

 

416 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch...

 

334 Kč bez DPH

 

404 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

...

 

943 Kč bez DPH

 

1 143 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, HP compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. HP compatible Rozšiřuje/konvertuje...

 

427 Kč bez DPH

 

518 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, HP compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a...

 

605 Kč bez DPH

 

734 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Intel® Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, 5 meters

P/N: E10G41BFLR, E10G41BFSR, E10G42BFSR,...

 

2 355 Kč bez DPH

 

2 850 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 1 m 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Cisco Catalyst...

 

1 190 Kč bez DPH

 

1 442 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Intel Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, 3 meters

* VlastnostiDélka kabelu: 3mTyp pohlaví: Samec/samecBarva:...

 

1 818 Kč bez DPH

 

2 202 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je určen pro jednovidová vlákna (SM - single mode). do 20km (s DDM).Moduly jsou otestovány a plně kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN,...

 

441 Kč bez DPH

 

535 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C...

 

284 Kč bez DPH

 

344 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gps

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit OVERVIEW S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices. Shipped with CCR1016-12S-1S+, by popular demand is now also...

 

554 Kč bez DPH

 

672 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik Flex-guide RPSMA - RPSMA kabel, 500mm

RF kabel s velmi nízkou ztrátou zisku a velkou flexibilitou s délkou 50cm a konektory RSMA male. Kabel je vhodný jak pro vnitřní tak i venkovní použití - ideální pro MikroTik BaseBox a další produkty. Specifikace: •Provozní teplota: -55 ° C do...

 

168 Kč bez DPH

 

203 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota...

 

1 291 Kč bez DPH

 

1 562 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM SFP modul, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible

Popis zařízení OEM pro Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Přenosová rychlost 1 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol...

 

318 Kč bez DPH

 

387 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Cisco a Planet...

 

556 Kč bez DPH

 

673 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

596

položek

29

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

Porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva: AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2018 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Nové heslo

K provozování našeho webu www.compos.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.