FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

478

položek

23

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m Kvalitní twinax kabel zakončen SFP+ moduly. Pasivní...

 

329 Kč bez DPH

 

398 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS kabel

SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS...

 

1 471 Kč bez DPH

 

1 780 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Intellinet Modul MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), vícevidový, 850nm, 300m

Typ SFP+ 10GbE Module SR (LC) Doplňující informace • Vhodný pro libovolný Intellinet Gigabit Ethernet switch s SFP slotem • Kompatibilní s SFP Multi-Source Agreement (MSA) • Kompatibilní s Cisco zařízeními Šířka 14 mm Výška 12 mm...

 

1 084 Kč bez DPH

 

1 312 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
Intellinet Modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednovidový, 1310nm, 10km

Typ MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) Doplňující informace • Vhodný pro libovolný Intellinet Gigabit Ethernet switch s SFP slotem • Data transfer rate: 1000 Mbps • Vlnová délka: 1310 nm • Kompatibilní s SFP Multi-Source Agreement (MSA) •...

 

526 Kč bez DPH

 

636 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) Jednovidový WDM 1310/1550nm

Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) Jednovidový WDM 1310/1550nm • MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) • Vhodný pro libovolný Intellinet Gigabit Ethernet switch s SFP slotem • Data transfer rate: 1000 Mbps • Kompatibilní s SFP...

 

651 Kč bez DPH

 

788 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
Intellinet Modul MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit

Typ MiniGBIC (SFP) 1000Base-T (RJ-45) Doplňující informace • Vhodný pro libovolný Intellinet Gigabit Ethernet switch s SFP slotem • Vhodný pro libovolný SFP Cisco port, který je v souladu s MSA • Kompatibilní s SFP Multi-Source Agreement...

 

836 Kč bez DPH

 

1 012 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single-Mode) 1310/1550nm BiDi 3km - Pair

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Množství v balení 2 (údaje platí pro samostatnou položku) Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-BiDi...

 

503 Kč bez DPH

 

609 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 10...

 

927 Kč bez DPH

 

1 123 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-H10GB-ACU10M=

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 10 m - aktiv kabel (regenerace signálu) - pro Cisco 16, 4, 8; Nexus 2148, 2232PP 10, 22XX, 50XX, 55XX, 7000; UCS 2104, 61XX Popis výrobku Cisco SFP+ Copper Twinax Cable -...

 

5 620 Kč bez DPH

 

6 800 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

Compatible with RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well. Typ SFP modul Doplňující informace •Up to 1.25 Gb/s...

 

515 Kč bez DPH

 

625 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty....

 

354 Kč bez DPH

 

428 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP...

 

277 Kč bez DPH

 

335 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Cable (JD096C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch...

 

3 672 Kč bez DPH

 

4 445 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
DEM-CB100S stohovací kabel

SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M Description Suitable for stacking DGS-3420-series switches, DGS-3620-series switches, DSN-6410/6420 SANs and for 10Gigbit connectivity between devices with 10G SFP+...

 

2 573 Kč bez DPH

 

3 113 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Cisco a Planet...

 

617 Kč bez DPH

 

747 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, SC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Cisco a Planet...

 

487 Kč bez DPH

 

589 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, XtendLan, Cisco compatible

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 3-10km. TX 1550nm/RX 1310nm. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor,...

 

436 Kč bez DPH

 

528 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, XtendLan, Cisco compatible

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 3-10km. TX 1310nm/RX 1550nm. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor,...

 

407 Kč bez DPH

 

492 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP) OVERVIEW Prolabs's GLC-SX-MM-RGD-C SFP optical transceiver is based on Gigabit Ethernet IEEE 802.3 standard and Fiber Channel FC-PI and provides a quick and reliable interface for the GE/FC...

 

7 515 Kč bez DPH

 

9 095 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
HP 2920 2-Port 10GbT Module

Na tyto produkty se vztahuje záruka v plném rozsahu, jako u nových produktů. Remarket produkty tzv. refulbished (Rfrbd) jsou renovované produkty. Tyto výrobky byly vráceny na HP z různých důvodů (Zákazník zrušil objednávku a zboží vrátil,...

 

5 455 Kč bez DPH

 

6 601 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)

Technologie SFP Modulu 1000 Mbps Rozhraní modulu SFP/miniGBIC Typ vlákna Singlemode Podrobnosti MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna *** OEM HP kompatibilní SFP modul OEM-J4859C *** (JD119B) - Vhodné pro optické...

 

351 Kč bez DPH

 

425 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

478

položek

23

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva: AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2018 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo