FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

385

položek

19

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m Kvalitní twinax kabel zakončen SFP+ moduly. Pasivní...

 

650 Kč bez DPH

 

787 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS kabel

SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS...

 

1 485 Kč bez DPH

 

1 797 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP B-series 16Gb SFP+SW XCVR

...

 

5 469 Kč bez DPH

 

6 617 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m Kvalitní twinax kabel zakončen SFP+ moduly. Pasivní...

 

503 Kč bez DPH

 

609 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty....

 

360 Kč bez DPH

 

436 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DEM-CB100S stohovací kabel

SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M Description Suitable for stacking DGS-3420-series switches, DGS-3620-series switches, DSN-6410/6420 SANs and for 10Gigbit connectivity between devices with 10G SFP+...

 

2 577 Kč bez DPH

 

3 118 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single-Mode) 1310/1550nm BiDi 3km - Pair

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Množství v balení 2 (údaje platí pro samostatnou položku) Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-BiDi...

 

488 Kč bez DPH

 

590 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 5m Kvalitní twinax kabel zakončen SFP+ moduly. Pasivní...

 

824 Kč bez DPH

 

999 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
GIGABYTE TPM modul 2.0

Gigabyte TPM Modul 2.0 je nadstandardní stupeň ochrany, který funguje jako doplněk pro základní desky s výstupem pro Trusted Platform Module (TPM). TPM je kryptografický procesor, který bezpečně uchovává kryptografický klíč, vytvořený šifrovacím...

 

236 Kč bez DPH

 

286 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
ARECA cable mini SAS HD (SFF-8643) to 4x SAS (SFF-8482) 60cm

...

 

700 Kč bez DPH

 

847 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dupex

SPECIFIKACE Formát • SFP Typ přenosu • 2 vlakna Typ konektoru • LC duplex Pro vlákno/ kabel • MM Přenosová rychlost • 1,25Gbps Přenosový protokol • 1Gbps Ethernet Přenosový protokol • FIBRE CHANNEL 1x Dosah • 300/ 550m Kompatibilita • CISCO...

 

375 Kč bez DPH

 

454 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex

SPECIFIKACE Formát • SFP Typ přenosu • WDM (Bi-di) 1 vlákno Typ konektoru • LC simplex Pro vlákno/ kabel • SM Přenosová rychlost • 1,25Gbps Přenosový protokol • 1Gbps Ethernet Přenosový protokol • FIBRE CHANNEL 1x Dosah • 10km Kompatibilita •...

 

558 Kč bez DPH

 

675 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear 100/1G/2.5G/5G/10GBASE-T SFP+MODULE

The NETGEAR® 10GBASE-T SFP+ Transceiver (AXM765) delivers 10G copper connectivity with CAT6a or CAT7 cabling up to 30 meters (98.5 feet) when inserted in a switch SFP+ fiber module slot. The AXM765 fits into SFP+ interfaces of M4300, M5300, M6100,...

 

8 077 Kč bez DPH

 

9 773 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM SFP modul, 1G, SM, 1310nm, 20km, LC, Cisco kompatibilní

...

 

408 Kč bez DPH

 

494 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, Cisco kompatibilní

...

 

325 Kč bez DPH

 

393 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM SFP modul, 1G, WDM, A = Tx:1310nm, RX:1550nm, 2km, LC, Cisco kompatibilní

...

 

563 Kč bez DPH

 

681 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM SFP+ modul, 10G, MM, 850nm, 300m, LC, DMI, Cisco kompatibilní

...

 

1 125 Kč bez DPH

 

1 361 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM SFP modul, 1G, WDM, B = Tx:1550nm, RX:1310nm, 2km, LC, Cisco kompatibilní

...

 

563 Kč bez DPH

 

681 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-TE (SFP 1000Base-T)

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

4 435 Kč bez DPH

 

5 366 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
AIR-CORD-R3P-40UE=, 1520 Series AC Power Cord, 40 ft. unterm, EU Harmonized

Cisco elektrický kabel - 12.2 m Typ Elektrický kabel Délka 12.2 m Lokalizace Evropa Navrženo pro Aironet 1522AG Lightweight Outdoor Mesh Access Point,1524 Typ Elektrický kabel Délka 12.2 m Lokalizace Evropa Informace o...

 

4 502 Kč bez DPH

 

5 447 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. J4859C OEM

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. J4859C...

 

441 Kč bez DPH

 

534 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

385

položek

19

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva: AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2018 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo