FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

384

položek

19

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS kabel

SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS...

 

1 546 Kč bez DPH

 

1 871 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m Kvalitní twinax kabel zakončen SFP+ moduly. Pasivní...

 

446 Kč bez DPH

 

540 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
UBNT U Fiber UF-SM-10G-20, 20-PACK [20ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor]

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty....

 

17 365 Kč bez DPH

 

21 012 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (30 metrů)

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení...

 

1 083 Kč bez DPH

 

1 310 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (60 metrů)

60 metrů optického kabelu single-mode 6-ti vlákno 9/125um na obou stranách osazen 6 konektory LC (2x 6 konekotrů) kevlarová příze pro přidanou pevnost v tahu provedení kabelu - venkovní (outdoor) průměr kabelu 6mmm ± 0.2 mm útlum 1310 nm...

 

1 702 Kč bez DPH

 

2 059 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (20ti pack)

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty....

 

3 298 Kč bez DPH

 

3 991 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Novinka 

 

 
 
 
 
OEM SFP modul, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible

Popis zařízení OEM pro Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 1000Base-SX Přenosová rychlost 1 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol...

 

442 Kč bez DPH

 

537 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.(J4858C)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní Technické informácie : * Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps * 1 x 1000Base-SX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port * Dosah : Až do 550 m...

 

440 Kč bez DPH

 

532 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty....

 

375 Kč bez DPH

 

454 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP+ 10G LRM MM, 220M, 1310nm Cisco

SFP+ 10G LRM MM, 220M, 1310nm, kompatibilita Cisco PŘEHLED Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Speciální DFB laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje kompatibilitu jak s MM (220m), tak SM (300m) vláknem. Obecná...

 

2 479 Kč bez DPH

 

3 000 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, Bis zu 20km, Singlemode, LC Simplex Buchse 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm

The plug and play fiber connection Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality and excellent reliability 1.25 Gbps Maximum Data Rate Compliant to IEEE 802.3z Gigabit...

 

1 119 Kč bez DPH

 

1 354 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFPplus 10G Cable 5M Cisco

SFPplus 10G Cable 5M Cisco PŘEHLED SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí apod., při úspoře nákladů. Obecná kompatibilita Cisco TECHNICKÁ SPECIFIKACE *rychlost: 10Gbps *konektor: 2xSFP+...

 

1 753 Kč bez DPH

 

2 121 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP+ 10G SM 1310nm 20km Cisco

SFP+ 10G SM 1310nm 20km Cisco PŘEHLED Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Diagnostícká...

 

2 200 Kč bez DPH

 

2 662 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP+ 10G MM 850nm 300m Cisco

SFP+ 10G MM 850nm 300m Cisco PŘEHLED Univerzální X2 modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 300m při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Diagnostícká data...

 

1 217 Kč bez DPH

 

1 473 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2m

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 2 m - hnědá - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140 Popis výrobku Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - twinaxiální kabel - 2 m - hnědá...

 

1 469 Kč bez DPH

 

1 777 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM pro Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m

OEM Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 3 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140, C2960X Technické specifikace: Popis zařízení OEM Cisco...

 

1 200 Kč bez DPH

 

1 452 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM pro Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2m

OEM Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 2 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140, C2960X Technické specifikace: Popis zařízení OEM Cisco...

 

1 013 Kč bez DPH

 

1 226 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco

SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco PŘEHLED Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. TECHNICKÁ...

 

448 Kč bez DPH

 

542 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco

SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco PŘEHLED Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. TECHNICKÁ...

 

440 Kč bez DPH

 

532 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable1 Meter - Kit

Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable1 Meter - Kit Počet portů 48 a více PoE 802.3af Ne Rychlost přenosu 10/100/1000 SFP Ano Správa Managovatelný Výrobce DELL...

 

1 875 Kč bez DPH

 

2 269 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-10G-SR-S= 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise Class

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 400 m - 850 nm Popis výrobku Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul...

 

7 051 Kč bez DPH

 

8 532 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

384

položek

19

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva: AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2017 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo