BUDOUCNOST A JISTOTA

Pracujte v COMPOSu

V dnešní době nabízíme jistou práci obchodníka:

… a proto, abyste měli představu o tom, jaké to je pracovat ve společnosti COMPOS DISTRIBUTION, pusťte si níže uvedená videa s naším:
Následně se nám ozvěte na ₊420 725 307 607 nebo prostřednictvím formuláře níže.
Moc rádi se s Vámi u nás potkáme a rovnou si můžete vyzkoušet, co práce v COMPOS DISTRIBUTION obnáší.

Těšíme se na vás.

Popis společnosti

Společnost COMPOS DISTRIBUTION s.r.o. je úspěšným velkoobchodem, distributorem a dovozcem výpočetní techniky s IT poradenstvím. Jsme partnerem pro maloobchodníky, firmy, dealery i koncové zákazníky. Náš tým profesionálních obchodníků se věnuje každému klientovi individuálně, přesně podle jeho potřeb. Budování dlouhodobých obchodních vztahů, založených na vzájemné důvěře a osobních hodnotách, je pro nás prioritou. Díky poskytované přidané hodnotě a aktivnímu zájmu o dlouhodobé uspokojení potřeb našich klientů stále rosteme.

Chcete se podílet na dalším růstu společnosti i Vy?

Popis pozice

V pozici obchodníka se budete starat o nové i stávající zákazníky, zajišťovat jejich potřeby a překonávat jejich očekávání. Budete jejich nejlepším dodavatelem výpočetní techniky a budou se na Vás často a rádi obracet.

Požadavky na uchazeče

·        Chuť do práce

·        Spolehlivost

·        Příjemné vystupování

·        IT znalosti výhodou

·        Český jazyk, řidičské oprávnění skupiny B

Proč naši zaměstnanci pracují v COMPOS DISTRIBUTION

·        Práce v atraktivním oboru

·        Žádný platový strop, neměníme dohodnuté podmínky našich obchodníků

·        Možnost prodávat zákazníkům veškeré IT značky na trhu

·        Osobní rozvoj v oblasti obchodu, komunikace a IT

·        Mobil, notebook, služební vůz, IT za nákupní ceny, roční prémie...

…   tým kolegů, kteří vám rádi vždy v COMPOSu pomohou.

Těšíme se na Vás

www.compos.cz

Majitel a jednatel společnosti COMPOS DISTRIBUTION odpovídá na otázku, proč si myslí, že jsou naši zaměstnanci s námi 10 i více let.

Hledáte stabilního zaměstnavatele, který drží slovo. Ozvěte se nám.

Miroslava Krákorová, náš senior obchodník, u nás začínala před 11 lety. Mirka k nám přišla bez jakékoli znalosti IT z oboru gastro.V uvedeném rozhovoru Mirka vypráví o svých jedenácti letech v COMPOS DISTRIBUTION.

 Jste v nejistém oboru a chcete budoucnost a jistotu. Ozvěte se nám.

Robert Jech vypráví o tom, co mu dalo a jak jej změnilo prvních 6 měsíců ve společnosti COMPOS DISTRIBUTION.

Rozhodujete se, kde začít svoji kariéru a umíte si jít za svým cílem? Ozvěte se nám.

Kontaktujte nás

Procházet