COMPOS DISTRIBUTION pro vás funguje dále

Vážení zákazníci,

od čtvrtka 22. října dočasně pozastavujeme možnost osobních odběrů.

Zboží vám rádi doručíme naší kurýrní službou po Praze, případně přepravní společností do druhého dne.

Děkujeme za pochopení.

zavřít

Volná místa

Pracujte v COMPOSu

Dobrých kolegů není nikdy dost a proto je nepřestáváme hledat.
Možná jste v práci, která úplně neodpovídá vašim představám a zrovna dvakrát z ní nejste nadšení.. Nebo zatím nevíte co chcete dělat.. Nebo hledáte práci, která vás bude bavit a zatím se nedaří..

Jsme parta mladých lidí, která hledá člověka s chutí pracovat. Toho, kdo se chce učit a stát se dobrým obchodníkem. Rádi vám pomůžeme, aby vás to s námi bavilo a odnesli jste si zajímavou odměnu. A bát se neúspěchu? ...není třeba. Máme zaručený model, který funguje již 18 let.

Jste to vy jestli:

  • chcete být spokojeni v práci
  • chcete roční prémie
  • chcete firemní auto
  • chcete práci, která vám dá smysl
  • chcete plat 30 - 60 000 Kč

Tohle všechno u nás najdete. Ten, kdo se chce posunout dál a učit se novým věcem, je u nás vítán.

 Nástup možný ihned.

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete prosím váš strukturovaný životopis. Těšíme se na vás.

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 40 000 hrubého, po zapracování senior obchodník s jasně definovaným systémem odměňování bez platového stropu.
  • Práci na plný úvazek a standardní pracovní smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou tři měsíce.
  • Kolektiv mladých a přátelských lidí, příjemné pracovní prostředí.
  • Jasně definovaný kariérní růst a možnost ovlivňovat si výši své mzdy.
  • Maximální podporu a ochotu naučit vás vše, co budete k práci potřebovat – zaškolení, vzdělávání, pomocnou ruku k vašemu úspěchu.
  • Zázemí stabilní firmy s každoročním ekonomickým růstem.
  • Zaměření na produkty, které dnes potřebuje každý člověk i firma – nabízíme vám dostatek vašich budoucích zákazníků.
  • Mobilní telefon a po zapracování služební vůz.

Co požadujeme?

  • Znalost výpočetní techniky (serverů a hardwaru především), všeobecný přehled.
  • Zkušenosti s obchodem.
  • Spolehlivost, dochvilnost, týmového ducha i schopnost pracovat samostatně.
  • Dobré vystupování, prezentaci a hlasový projev.
  • Aktivní vytváření nových obchodních příležitostí, akvizice firem.
  • Udržování a budování pozitivních vztahů, péče o zákazníky.
  • Aktivního řidiče.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních partnerů v oboru
  • péče o stávající obchodní partnery a zákazníky
  • prodej a distribuce výpočetní techniky, především serverů
  • vytváření zisku

Kontaktujte nás

Procházet