Volná místa

Pracujte v COMPOSu

Dobrých kolegů není nikdy dost a proto je nepřestáváme hledat.
Možná jste v práci, která úplně neodpovídá vašim představám a zrovna dvakrát z ní nejste nadšení.. Nebo zatím nevíte co chcete dělat.. Nebo hledáte práci, která vás bude bavit a zatím se nedaří..

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 40 000 hrubého, po zapracování senior obchodník s jasně definovaným systémem odměňování bez platového stropu.
  • Práci na plný úvazek a standardní pracovní smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou tři měsíce.
  • Kolektiv mladých a přátelských lidí, příjemné pracovní prostředí.
  • Jasně definovaný kariérní růst a možnost ovlivňovat si výši své mzdy.
  • Maximální podporu a ochotu naučit Vás vše, co budete k práci potřebovat – zaškolení, vzdělávání, pomocnou ruku k Vašemu úspěchu.
  • Zázemí stabilní firmy s každoročním ekonomickým růstem.
  • Zaměření na produkty, které dnes potřebuje každý člověk i firma – nabízíme Vám dostatek Vašich budoucích zákazníků.
  • Mobilní telefon a po zapracování služební vůz.

Co požadujeme?

  • Znalost výpočetní techniky (serverů a hardwaru především), všeobecný přehled.
  • Zkušenosti s obchodem.
  • Spolehlivost, dochvilnost, týmového ducha i schopnost pracovat samostatně.
  • Dobré vystupování, prezentaci a hlasový projev.
  • Aktivní vytváření nových obchodních příležitostí, akvizice firem.
  • Udržování a budování pozitivních vztahů, péče o zákazníky.
  • Aktivního řidiče.

Nástup možný ihned.

Těšíme se na Vás!

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek a standardní pracovní smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou tři měsíce
  • nástupní plat 26 500 Kč, po zapracování 30 000 Kč
  • zázemí stabilní české firmy s každoročním ekonomickým růstem
  • kolektiv mladých přátelských lidí
  • pěkné pracovní prostředí
  • pomoc zkušenějších kolegů při zapracování

Požadujeme:

  • pokročilou znalost výpočetní techniky (PC, servery, NTB) v oblasti:

- montáže a úpravy (PC, servery, NTB)
- diagnostika závad, testování a odstranění závad
- provádění záloh a imaging
- instalace OS (včetně přípravy boot médií) + konfigurace
- konfigurace RAIDu

  • spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost, pečlivost a loajalitu
  • týmové jednání, ale taky schopnost pracovat samostatně
  • nadšení do IT i fyzickou zdatnost
  • a samozřejmě chuť pracovat

Náplň práce:

  • montáže počítačů, serverů atd.
  • příjem a výdej zboží (komunikace s dopravními společnostmi)
  • výdej zboží zákazníkům a komunikace s nimi
  • řešení reklamací

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis.

Jsme parta mladých lidí, která hledá člověka s chutí pracovat. Toho, kdo se chce učit a stát se dobrým obchodníkem. Rádi Vám pomůžeme, aby Vás to s námi bavilo a odnesli jste si zajímavou odměnu. A bát se neúspěchu? ...není třeba. Máme zaručený model, který funguje již 17 let.

Jste to Vy jestli:

  • chcete být spokojeni v práci
  • chcete roční prémie
  • chcete firemní auto
  • chcete práci, která Vám dá smysl
  • chcete plat 30 - 60 000 Kč

Tohle všechno u nás najdete. Ten, kdo se chce posunout dál a učit se novým věcem, je u nás vítán.

Kontaktujte nás

Procházet